Gimnazija dalyvauja akcijoje „Pyragų diena“

 Pyragų diena

Lapkričio 6-ąją, žiūrimiausia, socialiai atsakinga televizija TV3 jau aštuntą kartą organizuoja „Išsipildymo akcijos“ įkvėptą iniciatyvą „Pyragų diena“.

Prie iniciatyvos prisijungti labai paprasta: lapkričio 6 dieną kviečiame kepti pyragus, pyragų gabalėlius už sutartą kainą pardavinėti kolegoms, bičiuliams ar mokslo draugams, o surinktas lėšas paaukoti „Išsipildymo akcijai 2017“. „Pyragų dieną“ kviečiame organizuoti Jums patogiu metu – nuo lapkričio 6 iki 10 dienos.

 „Išsipildymo akcija“ – didžiausias televizijos paramos projektas Lietuvoje

TV3 televizijos ir SEB banko organizuojamas paramos projektas „Išsipildymo akcija“ sėkmingai gyvuoja jau nuo 2003 metų. Daugiau, nei dešimtmetį perkopusi tradicija kasmet ištiesia ranką tiems, kuriems mūsų pagalbos reikia labiausiai. Per akcijos gyvavimo metus geros valios žmonės paaukojo daugiau nei 8 milijonus eurų. Už suaukotas lėšas vaikų globos namų auklėtiniai ir likimo nuskriausti vaikai gavo reikalingą gydymą bei būtiniausią pagalbą. Vaikams nupirkti vaistai, atliktos operacijos, nupirkta medicininė įranga, pagerinta buitis ir suteikta papildoma reabilitacija.

„Išsipildymo akcija“ pavirto į reiškinį, kuris tapo žinomas ir mylimas daugelio Lietuvos žmonių – ji tapo mūsų visų. Kasmet visuomenė buriama bendriems tikslams, bendrai misijai padėti Lietuvos vaikams.

„Išsipildymo akcijos“ dalis – Pyragų diena. Kasmet tradiciškai lapkritį TV3 ragina savo darbovietėje ar mokslo įstaigoje kepti pyragus, juos pardavinėti kolegoms, o surinktas lėšas kviečia paaukoti „Išsipildymo akcijai“.

IŠSIPILDYMO AKCIJA 2017

„Išsipildymo akcija 2017“ – 15-ąjį kartą organizuojamas didžiausias televizijos paramos projektas Lietuvoje. Paramos projektas „Išsipildymo akcija“ sėkmingai gyvuoja jau nuo 2003 metų. Daugiau, nei dešimtmetį perkopusi tradicija kasmet ištiesia ranką tiems, kuriems mūsų pagalbos reikia labiausiai.

IŠSIPILDYMO AKCIJOS 2017 TIKSLAI:

  1. Sunkiai sergančių vaikų sveikatinimas: finansinė parama „Išsipildymo akcijos 2017″ istorijų herojams, kurių gydymui ar slaugymui reikalinga speciali pagalba.
  2. Lietuva 2020 be globos namų – ekspertinė psichologų ir gydytojų pagalba vaikui ir šeimai, kuri jį globoja.

 

 

 

  • small_IA_logo_2017-2D-RGB-Copy
  • TV3_IA_Pyragu_diena1

Partneriai