Geri darbai mokyklai ir Šeškinei 

Dar 2018 m. pavasarį Vilniaus miesto merui Remigijui Šimašiui susitikus su Šeškinės bendruomene ir aptarus mikrorajono aplinkos kūrimo ir gerinimo klausimus, užvirė mikrorajono atsinaujinimo darbai . Buvo tvarkomos gatvės, kiemai,laiptai,  įrengiami pėsčiųjų ir dviračių takai, žaidimų aikštelės, pasodinta medžių. Spalio 8-12 dienomis į mokyklos teritorijos atsinaujinimo darbus įsitraukė ir visa progimnazijos bendruomenė .  Mažieji mokinukai sodino vaismedžius, vyresnieji- pušaites. Dėkojame mokinių tėvams, padėjusiems įgyvendinti mokyklos teritorijos tvarkymo sumanymus, apželdinimo konsultantams, klasių auklėtojams. Nors  darbo terapijos savaitė   ,, Geri darbai mokyklai ir Šeškinei”  baigėsi, bet kiekviena klasė įsipareigojo prižiūrėti pasodintus augalus, rūpintis jais, puoselėti žaliąsias mokyklos erdves. 

  • IMG_4388
  • IMG_4392
  • IMG_4397 (1)
  • IMG_4399
  • unnamed

Partneriai