Gerbiami būsimų mūsų mokinių tėveliai!

Nuo 2017-03-01 d. į Vilniaus miesto mokyklas mokiniai priimami pagal naują, Vilniaus miesto savivaldybės patvirtintą, tvarką. Su naujos tvarkos aprašu (dėl Priėmimo į Vilniaus miesto savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklas) galite susipažinti mūsų mokyklos arba savivaldybės puslapyje. Prašymus lankyti mokyklą galima teikti nuo kovo 1-os iki gegužės 26-os dienos tik elektroniniu būdu (www.vilnius.lt/mokykla). Priėmimo komisija pradės dirbti pirmą birželio savaitę.

Jeigu dėl kokios nors priežasties Jūs negalite užpildyti prašymo elektroniniu būdu, kiekvieną trečiadienį nuo 15.00 iki 17.00 val. tai Jums padės padaryti konsultantas mūsų mokykloje. Atvykstant būtina turėti asmens dokumentą ir kodus, leidžiančius prisijungti per elektroninę bankininkystę, arba elektroninės atpažinties priemonę. Kreiptis reikia į 1-ame kabinete dirbančią sekretorę Editą.

  • 15aa882ed8b76c41f9832a54d6460d69

Partneriai