Erasmus + programos projekto „READING“ veikla 2020 metų  žiemą ir pavasarį

Antrąjį  Erasmus+ programos projekto „READING“ pusmetį mūsų progimnazijos 3-6 klasių mokiniai aiškinosi,  kokie yra skaitymo stiliai, literatūriniai žanrai, pristatinėjo savo mėgstamiausias knygas. Karantinas mums nesutrukdė, o padėjo ir mokytojams, ir mokiniams atrasti naujų sprendimų, išmokti naudotis naujais internetiniais skaitmeniniais ištekliais ir įgyti naujos patirties.

Šį pusmetį mes įvykdėme tris pagrindines veiklas: „ My favourite reading style“ ( ang. „Mano mėgstamiausias skaitymo stilius“),  „Why I like reading scientific and fiction books?” (ang. „Kodėl man patinka skaityti mokslinio arba meninio žanro literatūrą?“), „I share with you…” (ang. „Aš dalinuosi su tavimi mano mėgstamiausia knyga“).

Kai prasidėjo karantinas, turėjome pereiti prie veiklos „I share with you…” (ang. „Aš dalinuosi su tavimi mano mėgstamiausia knyga“), kurios metu mokiniai turėjo papasakoti apie savo mėgstamiausias knygas.

Pasikeitus sąlygoms nusprendėme šiek tiek pakeisti formatą ir paprašėme vaikų pristatyti savo mėgiamą knygą raštu, parašyti kokiam žanrui ji priklauso,  pabandyti sukurti viršelį šiai knygai.

Visus nuostabius mokinių darbus patalpinome internetiniame puslapyje „I share with you: my favourite book”.  Kviečiame pasidomėti ir jus: https://padlet.com/ivonafearon/uv02th0m1zmwdye8

  • 1
  • 1a
  • 1c
  • 2c
  • 4
  • 5
  • a3
  • a4

Partneriai