Erasmus + programos projekto „READING“ pirmojo etapo „Skaitykime“ veiklos

     Tarptautinio Erasmus+ programos projekto „READING“ metu mūsų progimnazija vykdo įvairias su skaitymu susijusias veiklas. Kai kurios yra naujos, kai kurios tapo geromis progimnazijos tradicijomis.

     Nauja, pagal projektą vykdoma veikla – trumpų pasakojimų kūrimas pagal paveikslėlius. Pasirinkome nuostabias Eva Lauma pasakos „Kaip Tutis pateko į milžinų šalį“ iliustracijas Per anglų kalbos pamokas ketvirtų klasių mokiniai atsitiktinai pasirinko kelis paveikslėlius ir sukūrė pagal juos istoriją. Mokiniai pristatė savo trumpas istorijas, o vėliau jas gražiai iliustravo. Ši veikla naudinga tuo, kad lavina vaizduotę, skatina aiškiai ir logiškai reikšti savo mintis.

     Mūsų mokiniai taip pat noriai dalyvauja veiklose, kai reikia pristatyti neseniai perskaitytas arba mėgstamiausias knygas. Kiekvienais metais penktų klasių mokiniai meniškai pristatato ir trumpai aprašo savo mėgstamiausią knygą. Jie kuria nuostabias Knygų dėžutes.

     Jau daug metų mūsų mokiniai, grįžę po vasaros atostogų, pristato savo skaitovo dienoraščius, kuriuose aprašo ir iliustruoja vasarą perskaitytas knygas.

     Puiku, kai naujovės tampa tradicijomis. Tikimės, kad progimnazijos tradicija taps, kai vyresnių klasių mokiniai skaito knygas pradinių klasių mokiniams. Pirmą kartą per anglų kalbos pamoką ir, kaip viena iš Erasmus + programos projekto „READING“ veiklų, pasaką pradinių klasių mokiniams skaitė ir puikiai užduotį atliko trys 6 B klasės mokiniai: Raman Boukun, Viktorija Dubovyk ir Odri Keris. Jaunieji klausytojai labai susidomėjo, aptarė, kas patiko pasakoje, kokie buvo pagrindiniai veikėjai, išmoko keletą naujų žodžių ir nupiešė tai, kas labiausiai paliko įspūdį.

  • WhatsApp Image 2019-12-23 at 20.49.50
  • WhatsApp Image 2019-12-23 at 20.49.36
  • WhatsApp Image 2019-12-23 at 20.49.13
  • WhatsApp Image 2019-12-23 at 20.49.01
  • WhatsApp Image 2019-12-23 at 20.48.52
  • WhatsApp Image 2019-12-23 at 20.48.43
  • WhatsApp Image 2019-12-23 at 20.47.59

Partneriai