„Ekspedicija po nutapytus kalnus“

Kovo 10 d. (netradicino ugdymo dieną) 5b ir 5c klasės mokinių grupė su lietuvių kalbos mokytojomis Milda Kazakevičiene ir Gražina Molotokiene lankėsi Vilniaus paveikslų galerijoje (Chodkevičių rūmuose, pastatytuose XVII a.). Čia mokiniai susipažino su dailininko Nikolajaus Rericho gyvenimu, jo ryšiais su Lietuva ir Latvija, kūryba – lankė parodą „Nikolajus Rerichas ir Latvija“. Mokiniams smalsu buvo sužinoti, kad N.Rericho (1874 – 1947 ) vardas gerai žinomas visame pasaulyje. Sankt Peterburgo imperatoriškosios dailės akademijos absolventas buvo vienas iš Rusijos meninį gyvenimą pakeitusio judėjimo „Meno pasaulis“ lyderių.

Mokiniai ne tik aplankė parodą, bet ir patys dalyvavo kūrybinėse dirbtuvėse – edukacinėje programoje „Ekspedicijoje po nutapytus kalnus“. Grįždami į namus mokiniai su mokytojomis aplankė K.Donelaičio paminklą, pasigrožėjo Prezidentūros kiemeliu, nusifotografavo prie Lietuvos himno autoriaus V.Kudirkos paminklo.

Lietuvių kalbos mokytoja Milda Kazakevičienė

  • Optimized-20170310_113426
  • Optimized-20170310_113543
  • Optimized-20170310_113437

Partneriai