Edukacinis projektas “Kultūrų ratas” 

Vilnius Sofijos Kovalevskajos progimnazijos mokiniai kartu su neformaliojo ugdymo ir pagalbos skyriaus vedėja Tamara Duboviene, muzikos vyr. mokytoja Snezhana Prokopovich ir šokių mokytoja Valentina Kislauskiene lakričio 14d. dalyvavo baigimąjame edukacinio projekto “Kultūrų ratas”, kurį rengė Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras renginyje.
Projekto tikslas – ugdyti tautinę savimonę ir tautinę toleranciją, puoselėti ir skleisti daugiakultūrį Lietuvos paveldą.

Progimnazijos mokiniai kartu su mokytojais nufilmavo projektą “Derliaus šventė”, kuriuo metu pristatė kaip Senovės Rusijoje buvo švenčiama derliaus nuėmimo šventė ir nusiuntė projektą organizatoriams. 
Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazijos projektas tapo geriausiu. 
Edukacinio projekto “ Kultūrų ratas” baigiamojo renginio metu progimnazijos mokytojai ir mokiniai buvo apdovanoti padėkos raštais, linkmai praleido laiką “ Sky parke”.

  • image0
  • image1
  • image2
  • image3
  • image0
  • image2
  • image4

Partneriai