DIDŽIAUSIA MOKSLO METŲ PABAIGOS ŠVENTĖ ONLINE

Birželio mėnesį neformaliojo ugdymo vyr. mokytoja Valentina Kislauskiene ir muzikos ir neformaliojo ugdymo vyr. mokytoja Snezhana Prokopovich kartu su progimnazijos mokiniais: Iljina Nika (3c), Molotokaitė Liza (3c), Virko Zlata (6a), Končanina Jelizaveta (6c), Mečkovski Adam (8a), Zakrevskaja Tiša (8a), Kuzminikaitė Veronika (8a), Podchaliuzina Leora (8a) dalyvavo Socialinių mokslų kolegijos, jaunimo judėjimo “Vibelift” ir populiariausio naujienų portalo “Delfi” projekte „Didžiausia mokslo metų pabaigos šventė online“, kuris suvienijo visus Lietuvos moksleivius ir drauge atšventėme mokslo metų pabaigtuves taip, kaip dar niekas nešventė!

Specialiai šiam projektui buvo sukurta sveikinimo daina, nufilmuotas video ir nusiustas renginio organizatoriui – socialinių mokslų kolegijos atstovams.

Progimnazijos video sveikinimas įėjo į geriausių Lietuvos mokyklų sveikinimų penketuką.

Partneriai