DĖL SITUACIJOS, SUSIJUSIOS SU KORONAVIRUSU,VALDYMO PRIEMONIŲ

 

Gimnazija

Progimnazija

Vilniaus Sofijos Kovalevskajos gimnazijos direktoriaus įsakymas  Nr. V-65 „ DĖL VILNIAUS SOFIJOS KOVALEVSKAJOS GIMNAZIJOS COVID-19 SITUACIJŲ VALDYMO GRUPĖS SUDARYMO IR DARBO KARANTINO SĄLYGOMIS PLANO PATVIRTINIMO“, Gimnazijos  darbo karantino sąlygomis planas ir Pasirengimo galimam užsiktrėtimo virusu COVID-19 atvejui priemonių ir veiksmų, patvirtinus užsikrėtimo virusu  COVID-19 atvejį švietimo įstaigoje, planas (pridedama, 3 dok.)

 

 

Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazijos direktoriaus įsakymas  Nr. V-58 „ DĖL VILNIAUS SOFIJOS KOVALEVSKAJOS PROGIMNAZIJOS COVID-19 SITUACIJŲ VALDYMO GRUPĖS SUDARYMO IR DARBO KARANTINO SĄLYGOMIS PLANO PATVIRTINIMO“, Progimnazijos  darbo karantino sąlygomis planas ir Pasirengimo galimam užsiktrėtimo virusu COVID-19 atvejui priemonių ir veiksmų, patvirtinus užsikrėtimo virusu  COVID-19 atvejį švietimo įstaigoje, planas (pridedama, 3 dok.)

 

 

Įsakymas

 Įsakymas

Planas

 Planas

Priemonių ir veiksmų planas

 Priemonių ir veiksmų planas

 

Linkime sveikatos, stiprybės. Saugokite save ir kitus!

 

Partneriai