Auginkime klasėje savo knygų medį

 

Knygos gyvena mumyse, atneša mums gyvenimą, taip kaip ir tikros draugystės. Kai kurios yra senos ir išmintingos, kai kurios – jaunos ir energingos, kai kurios liūdnos ir jaudinančios mūsų širdis, o kai kurios priverčiančios jas juoktis. Knygos yra tarsi stiklas, per kurį kiekvienas galime pasižiūrėti į gyvenimą su jų džiaugsmais ir sielvartais. (Amerikiečių vaikų rašytoja Maura Roan McKeegan)

Jau tapo tradicija, kad Sofijos Kovalevskajos mokyklos mokiniai nebe pirmus metus aktyviai įsitraukia į akciją ,,Auginkime klasėje savo knygų medį”. Akcijos simbolis- Knygų medis. Medžio lapo formos lapelyje aprašoma perskaityta knyga, nurodoma autoriaus pavardė bei knygos pavadinimas. Toks informacinis lapelis klijuojamas ant simbolinio medžio. Kuo daugiau knygų perskaitė mokiniai, tuo didesnis ,,užaugo” klasės medis “. Akcija vyko nuo rugsėjo, o kovo mėnesį buvo paskelbti rezultatai. Kovo 14 d. bibliotekoje mokiniai pristatė savo ,,Knygų medžius”: papasakojo, kokios knygos jiems labiausiai patiko, apibūdino mėgstamiausius personažus, dalinosi nuoširdžiais patarimais, kodėl verta skaityti knygas, kaip skaitymas lavina fantaziją bei suteikia daug teigiamų emocijų. Visi renginio dalyviai buvo apdovanoti Padėkos raštais.

Bibliotekininkės L. Ovčinikova, V. Šubravaja

[Not a valid template]

 

Partneriai