,,Aš pažįstu pasaulį”

Если путь твой к познанию мира ведет, –

Как бы ни был он долог и труден – вперед!»

(Фирдоуси)

,,Aš pažįstu pasaulį” Taip pavadinta gamtamokslinių dalykų viktorina balandžio 14 d. vyko I-ose ir II-ose gimnazijos klasėse. Dalyviams reikėjo pasukti galvas atsakant į sudėtingus, bet įdomius fizikos, biologijos, chemijos klausimus, nepriekaištingai atlikti praktines užduotis. Po įtempto darbo iš 7 komandų paaiškėjo išradingiausi, labiausiai apsiskaitę gimnazistai:

             1-oji vieta atiteko II a klasei;

             2-oji – I a klasei;

             3-ioji – I b klasei.

Nugalėtojai buvo apdovanoti Pagyrimo raštais, knygomis, bilietais į ,,Akropolio” boulingą.

Kad išmaniausieji gimnazistai galėtų džiaugtis prizais, esame dėkingi dosniems rėmėjams: I c klasės tėvams, Liubai Kremer, fizikos, chemijos, biologijos mokytojams bei jų padėjėjams – III a,b,c ir IV a klasių mokiniams.

  Viktorinos organizatoriai

[Not a valid template]

 

 

Partneriai