Antrasis Erasmus+ programos projekto READING vizitas į mokyklą „Sveti Sveti Kiril i Metodii“ Bulgarijoje.

Antrasis Erasmus+ programos projekto READING vizitas į mokyklą „Sveti Sveti Kiril i Metodii“ Bulgarijoje.

Šių metų vasario 10-13d. Sofijos Kovalevskajos progimnazijos pagrindinio ugdymo skyriaus vedėjas Edgard Olechnovič, anglų kalbos mokytoja Ivona Fearon ir rusų kalbos mokytoja Inessa Maculevic dalyvavo antrajame Erasmus+ programos projekto READING partnerių susitikime, kuris įvyko Bulgarijoje nedideliame Goce Delčevo mieste. Šio miesto pagrindinė mokykla „Sveti Sveti Kiril i Metodii“ yra projekto partnerė. Mokykla svetingai priėmė mokytojus iš Ispanijos, Turkijos, Rumunijos ir Lietuvos. Visos veiklos vyko šios mokyklos teritorijoje. Atvykę mokytojai stebėjo anglų, bulgarų kalbos ir geografijos pamokas, per kurias mokiniai rodė skaitymo įgūdžius, vaidino pagal perskaitytas knygas, paruošė pristatymus apie Bulgariją ir šalis, iš kurių atvyko svečiai. Pagrindinės mokyklos "Sveti Sveti Kiril i Metodii" mokytojai pasidalino savo patirtimi ir taikomais
metodais. Svečiai galėjo pristatyti savo šalį šios mokyklos mokiniams. Šia galimybe pasinaudojo Ispanijos, Turkijos ir mūsų progimnazijos mokytojai. „Sveti Sveti Kiril i Metodii“ mokyklos mokytojai, mokiniai ir svečiai pamatė gražių Lietuvos peizažų, žaisdami sužinojo įdomių faktų apie mūsų šalį.
Projekte READING dalyvaujantys mokytojai aptarė vykdomų ir būsimų projekto veiklų rezultatus ir organizacinius aspektus, susipažino su Bulgarijos švietimo sistema, aplankė Goce Delčevo miesto savivaldybę ir turėjo galimybę užduoti klausimų miesto merui.

  • Image-1
  • Image-2
  • Image-3
  • Image-4
  • Image-5
  • Image-6
  • Image-7
  • Image-8
  • Image

Partneriai