AKCIJA „SUSIDRAUGAUK SU EMOCIJOMIS“

Spalio 10 d. – Pasaulinę psichikos sveikatos dieną –  progimnazijoje vyko emocinių sunkumų prevencijos akcija „Susidraugauk su emocijomis“. Akcijos organizatorės – 6 a kl. mokinės Amelija Metelica, Lera Mikalajūnaitė, Abigailė Popova, Diana Šinkorenko ir 5 c kl. mokinė Meri Akobian padėjo daugumai susidomėjusių vaikų, paauglių ir suaugusiųjų išreikti pyktį, nuoskaudą, įgauti pasitikėjimą, patirti džiaugsmą ir ramybę. Akcijos dalyviai „draugavo“ su pykčiu, jį ištrypdami, išrėkdami į „ryksmų gaudyklę“ ir ypatingą palengvėjimą pajuto, glamžydami popierių bei taikliai mėtydami jį į dėžę. Daug džiaugsmo mokiniams sukėlė muilo burbulų pūtimas, žaidimai su kamuoliukais, balionais ir dovanos – komplimentai. Nors ir sutriko pradžioje, tačiau greitai akcijos dalyviai pasijuto pasitikintys savimi, uždedami karūną, atsistodami ant kėdės ir sulaukdami aplinkinių plojimų. Akcijos laikas buvo ribotas, todėl apgailestaujame, kad kai kuriems mokiniams liko nuoskauda, jog nespėjo ramiai pažaisti su spalvotu kinetiniu smėliu. Ir kviečiame šią emociją palikti „Nuoskaudų skrynioje“.

Amelijai, Dianai, Lerai, Abigailei, Meri patiko jų pačių organizuotas suderintas darbas komandoje, bendravimas su pradinių ir vyresnių klasių mokiniais. Jos džiaugiasi, kad tapo populiarios tarp mokinių bei rado naujų draugų, o taip pat įgijo laiko planavimo įgūdžių.

  • IMG_20191010_104630
  • IMG_20191010_104535
  • IMG_20191010_150159

Partneriai