7a ir 8a klasės mokiniai dalyvavo ekskursijoje į Kauną

Kovo 11-osios, Lietuvos  Nepriklausomybės atkūrimo dienos išvakarėse,  7a ir 8a klasės mokiniai  dalyvavo ekskursijoje į Kauną. Gidė  Nadežda Buto labai įdomiai papasakojo apie laikinosios sostinės istoriją, pradedant  prieškario laikotarpiu ir baigiant šių dienų Kauno kultūriniu gyvenimu. Mokiniai sužinojo apie žinomų žmonių,  gyvenusių šiame mieste, nuopelnus  Kaunui  ir visai Lietuvai.  Buvome sustoję prie buvusių Parlamento rūmų, įspūdingo parko.  Po pasivaikščiojimo  Rotušės aikšte ir senamiesčiu  nuvykome į  M. K Čiurlionio muziejų – vieną iš pagrindinių mūsų kelionės tikslų. Daugeliui tai buvo pirma pažintis su genialaus dailininko ir kompozitoriaus kūryba, tačiau net ir tie, kurie jau yra buvę šiame muziejuje, ne tik su malonumu pasivaikščiojo po jaukias sales, bet dar kartą prisilietė prie genialių kūrybos paslapčių.

Judita Kavaliauskienė

Partneriai