Gimnazijos teatro ,,Igruška“ premjera

Vasario 18 d. į gimnazijos aktų salę scenos meno mėgėjus sukvietė ilgai laukta šventė: jie žiūrėjo teatro ,,Igruška“ surengtą ir vadovės L. Štolde režisuotą spektaklį ,,Paprastas stebuklas“ (pagal E. Švarco pjesę). Žiūrovų prigužėjo pilna salė. O kaipgi kitaip? Scenoje – bendraklasiai! Ir teatro vadovei, ir gimnazistams buvo malonu, kad kartu su visais premjera džiaugėsi ir buvusi, visų gerbiama, mokyklos direktorė J. Vasiljeva. Renginyje taip pat dalyvavo rusų kalbos mokytojas ekspertas, teatro vadovas V. Matiuchov bei vaidinančiųjų tėvai. Po spektaklio už nuoširdų ir profesionalų vaidmenų atlikimą visi jaunieji aktoriai buvo apdovanoti aplodismentais, gėlėmis, išgirdo daug gražių žodžių, palinkėjimų. Belieka nekantriai laukti kito spektaklio, kuris numatomas kovo 29 dieną.

Teatro vadovė L. Štolde

• Optimized-IMG_0075(1)