Mano kalbos pasaulis

Tarptautinė kalbų diena, kurią imta švęsti nuo 2001 metų, yra tapusi gražia tradicija ir mūsų mokykloje. Jos tikslas atkreipti mūsų dėmesį į turtingą Europos kalbų paveldą ir skatinti mokytis naujų kalbų. Šia proga mūsų gimnazijoje buvo organizuotas integruotas anglų, prancūzų, vokiečių, lietuvių, rusų kalbų ir muzikos renginys „Mano kalbos pasaulis“. Buvo surengti mokinių pasirodymai: prancūzų kalba „Vokietija ir Prancūzija mūsų akimis“, lietuvių kalba „Kalba kaip kasdieninė duona“, rusų kalba „ … И мы сохраним тебя, русская речь, великое русское слово!” ir anglų kalba „Alice in Wonderland“. Pasidžiaugti kalbų įvairove  renginyje skambėjo dainos, eilėraščiai anglų, rusų, vokiečių kalbomis. Šokių programa užbūrė žiūrovus, kurie nuoširdžiai palaikė atlikėjus, negailėjo gausių plojimų. Renginys baigėsi, bet tikimės, kad neišblės moksleivių noras mokytis kuo daugiau užsienio kalbų bei branginti savo gimtąją kalbą.

Iki kitų metų, Europa!