Mes DAROM

   Vilniaus Sofijos Kovalevskajos gimnazijos mokiniai ir mokytojai aktyviai dalyvavo jubiliejinėje akcijoje DAROM 2017, vykusioje balandžio 22 d. Mūsų neišgąsdino nei gūsingi vėjai, nei liūtys. Visiems atėjusiems tvarkytis savo namuose, Žemėje, dėkojame, nes Jūsų dalyvavimas – pats tikriausias įrodymas, jog nesate abejingi. Būti tarp neabejingų žmonių – didžiausia laimė.

   Mokytojų prašėme pasidalinti įspūdžiais apie šiųmetę akciją:

„Tiesa paprasta: darbais, o ne žodžiais yra mokoma“, – Asta Marinaitė (direktorė, lietuvių k. ir literatūros mokytoja).

„Mokiniai turi matyti pavyzdį, kaip reikia saugoti mūsų Žemę. Nustebau, kad pakankamai daug vaikų neišsigando blogo oro ir atvyko į talką. Nustebau, kad net miške, kur, rodos, niekas nevaikšto, tiek daug šiukšlių, nuorūkų. Malonu buvo pastebėti, kad šalia mūsų gimnazijos šiukšlių beveik nebuvo“, – Jelena Misiūnienė (istorijos mokytoja).

„Akcija „Darom“ yra ne tik aplinkos tvarkymo akcija, bet ir pilietinė. Susirinkę į vieną būrį galėjome ne tik tvarkyti aplinką, pabūti drauge, bet pajusti, kad esame pilietiški. Be to, geri darbai visada grįžta bumerangu“, – Jolita Šukelienė (istorijos mokytoja).

„Labai džiaugiausi, kad į akciją susirinko nemaža dalis auklėtinių, tai man buvo tarsi patvirtinimas, kad jie tikrai neabejingi gamtai ir aplinkai žmonės, norintys daryti gerus darbus. Ši akcija man ne tik aplinkos tvarkymas, bet galimybė būti kartu, galimybė patirti džiaugsmą dėl žmonių gebėjimo besąlygiškai daryti gerus darbus. Manau, jie – žmogaus dvasinės šviesos pagrindas“, – Andželika Aleksandravičiūtė (lietuvių k. ir literatūros mokytoja).

   Gimnazijos savivaldos koordinatorės A. Aleksandravičiūtė, J. Šukelienė

 

  • Padėka DAROM 2017
  • Optimized-IMG_1380
  • Optimized-IMG_1376(1)
  • Optimized-IMG_1371
  • Optimized-IMG_1375

Partneriai