«Что? Где? Когда?» и «Брейн-ринг»

Lapkričio 11, 15 ir 18 dienomis mokykloje vyko tradiciniai intelektiniai žaidimai. Šiais metais komandų skaičius buvo rekordinis – 50. Ir tai yra 300 dalyvių. Kiekviena klasė sudarė savo ekspertų komandą, o kai kurios klasės turi net dvi. Pirmąjį penktadienį komandos žaidė visos kartu, atsakinėjo į įvairaus sudėtingumo ir įvairaus pobūdžio klausimus. Žaidimas buvo azartiškas ir labai emocingas. Jo rezultatai lėmė komandos įvertinimą. Kitą savaitę šios komandos žaidė poromis. Vėl buvo ryškios emocijos, pergalės džiaugsmas, pasipiktinimas ir net pralaimėjimo ašaros. Bet tai yra žaidimas. Laimi tas, kuris susitvarkė su emocijomis, buvo šiek tiek labiau pasiruošęs ir kiek greičiau paspaudė mygtuką.

• MicrosoftTeams-image (9)
  • MicrosoftTeams-image (10)